Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri

1.Ulusal Çocuk ve Ergen Diyabet Sempozyumu, 03-05 Ekim2019 tarihleri arasında Hilton Otel/ Ankara‘da düzenlenecektir.

Sempozyum Dili

Sempozyumun resmi dili Türkçe’dir.

Kayıt ve Danışma Masaları

Hilton Otel Kongre Merkezi’nde kayıt ve danışma masaları 2 Ekim2019 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 03 – 05 Ekim 2019 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Tüm otellerde misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Katılım Sertifikası

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 5 Ekim2019 tarihinde saat 12:00 itibariyle alabileceklerdir.

Kredilendirme

Sempozyumun tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

İzinler

Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Transfer Hizmetleri

03-05 Ekim 2019 tarihleri arasındaki transferlerini Serenas Turizm’e bildirmiş tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) yapılacaktır. Özel transferler için lütfen SERENAS ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 48 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır.

İptaller

Katılım iptali 20 Mayıs 2019 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır. Tüm iadeler sempozyum bitiminden sonra yapılacaktır.